Процедура введення в експлуатацію об’єктів будівництва включає на завершальному етапі проведення технічної  інвентаризації будівлі. 

Це необхідно виконувати для контрольного визначення площі та підтвердження планування згідно проектної документації. Відповідно, на основі отриманих даних експертами БТІ, відбувається реєстрація нерухомості, з її точними параметрами.

В подальшому, технічний паспорт теж дуже важливий документ. Оскільки, після продажу квартир покупцям та інвесторам, є необхідність в реєстрації власності окремих квартир та приміщень, оформлюються й окремі технічні паспорти на ці об’єкти. Але і це не єдиний випадок коли необхідний техпаспорт.

Часто, відбувається так, що при заселенні в квартиру нові власники починають робити ремонт з переплануванням на свій смак та розсуд, порушуючи грубим чином будівельні норми, що в подальшому може призвести до небажаних наслідків. І тому, щоб попередити і запобігти цьому, інформація яка зазначена в технічних паспортах слугує для визначення порядку і показує, що можна зносити, а що категорично забороняється. Це легко визначить фахівець і порадить як ліпше виконати ремонт.

    До моменту замовлення технічного паспорта, необхідно завершити основні будівельні роботи. На тому етапі мають бути готові стіни, стеля, підлога, перекриття, вікна, двері, сходи та комунікації.

Техпаспорт на багатоквартирний житловий будинок містить в собі планування, загальну, житлову, корисну площу та площу МСК, характеристику будинку в цілому. Технічний паспорт обов’язково реєструється в єдиній державній електронній системі у сфері будівництва. 

В чому переваги виконання технічних паспортів в БТІ Service в порівнянні з іншими БТІ

Компанія БТІ Service це команда досвідчених працівників, професіоналів своєї справи. Ми шостий рік на ринку нерухомості співпрацюємо з великими забудовниками України і точно знаємо як максимально якісно та оперативно виконати технічний паспорт на багатоквартирний житловий будинок для того щоб покупці квартир стали щасливими власниками свого житла якнайшвидше.

Порівнюючи наше БТІ з іншими, можемо навести дві залізобетонні переваги – це помірна ціна, найнижча в місті, та висока якість роботи. Вам не доведеться виправляти і чекати поправок. в документах. Наші фахівці ретельно і уважно відносяться до поставлених задач. Всі процеси інвентаризації автоматизовані та значно полегшують і скорочують термін виконання робіт.

КРОК 01

Позвоните или оставьте заявку на сайте

Зателефонуйте або залиште заявку на сайті

Наш експерт зв’язується з Вами та відповідає на запитання

Наш эксперт связывается с Вами и отвечает на вопросы

КРОК 02

КРОК 03

Вы производите сбор нужной документации

Ви робите збір потрібної документації

Інженер виїжджає на замір у зручний для Вас час

 Инженер выезжает на замер в удобное для Вас время

КРОК 04

КРОК 05

Специалисты готовят необходимые документы

Фахівці готують необхідні документи

Ви отримуєте готову документацію та робите оплату

Вы получаете готовую документацию и производите оплату

КРОК 06